Startseite Polen Le Pen chce dołączyć do grupy Orbana

Le Pen chce dołączyć do grupy Orbana

0
Le Pen chce dołączyć do grupy Orbana

Bloomberg: Le Pen chce dołączyć do frakcji Orbána

Jak donosi “Bloomberg” zwyciężczyni francuskich wyborów, Marine Le Pen, prowadzi rozmowy w tej sprawie w Parlamencie Europejskim.

Partia Le Pen planuje opuścić sojusz “ID” (“Tożsamość i Demokracja”), do którego należy holenderska “PVV” Geerta Wildersa, po drugiej turze wyborów we Francji.

Salvini, portugalska “Chega” również na pokładzie

Prorządowa włoska partia “Lega” Matteo Salviniego również planuje dołączyć do sojuszu.

Wcześniej niemiecka partia “Alternatywa dla Niemiec” również ogłosiła zamiar utworzenia grupy w Parlamencie Europejskim o nazwie “Suwereniści”, która będzie obejmować partie prawicowe. Według doniesień, “Suwereniści” będą wzywać do negocjacji między Ukrainą a Rosją.

Ponadto, przewodniczący prawicowej portugalskiej partii “Chega” (“Dość!”), André Ventura, ogłosił zamiar dołączenia do grupy za pośrednictwem wideo.

Wstępna liczba miejsc

Węgierski “Fidesz” 11 miejsc, austriacka “FPÖ” 6 miejsc, czeska “ANO” 7 miejsc, portugalska “Chega” 2 miejsca (łącznie 722 miejsca w Parlamencie UE).

Dla porównania, oto tymczasowy podział miejsc w Parlamencie UE:

https://fb.watch/t65s8Fyy77/
https://www.facebook.com/watch/?v=1329270041123215&t=155

***

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

 

——————————————————————————————————————————

„KATAKLYPSE NOW: 100 Jahre Untergang des Abendlandes (Spengler) Dekonstruktion der Political Correctness.“ (“KATAKLYPSE NOW: 100 lat upadku Zachodu (Spengler) Dekonstrukcja poprawności politycznej”.)

Książka może zostać zamówiona przez czytelników “UME” bezpośrednio u Elmara Forstera (wraz z dedykacją) w cenie 24,50 EUR (wraz z opłatą pocztową i osobistą dedykacją) pod adresem  <ungarn_buch@yahoo.com>.

 

Nasz węgierski korespondent Elmar Forster, austriacki emigrant na Węgrzech od 1992 r., broni swojego przybranego kraju przed zachodnimi kampaniami oszczerstw w książce “Węgry wolność i miłość – apel o zniesławiony naród i jego walkę o prawdę”. Bestseller Amazona czytelnicy “UME” mogą zamówić bezpośrednio u autora w cenie 17,80 (w tym przesyłka pocztowa i osobista dedykacja) pod adresem<ungarn_buch@yahoo.

 

 UNSER MITTELEUROPA (NASZA EUROPA ŚRODKOWA) jest publikowana bez irytujących i zautomatyzowanych reklam w artykułach, które czasami utrudniają czytanie. Jeśli to doceniasz, będziemy wdzięczni za wsparcie naszego projektu. Szczegóły dotyczące darowizn tutaj: Details zu Spenden (PayPal oder Banküberweisung) hier .

  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here