Startseite Polen Imigrant – zabójca: po raz kolejny wstrząs w Niemczech

Imigrant – zabójca: po raz kolejny wstrząs w Niemczech

0
Imigrant – zabójca: po raz kolejny wstrząs w Niemczech

Pojawia się oburzające podejrzenie: Czy dwudziestoletni Niemiec został pobity na śmierć przez syryjskiego imigranta z powodu wyraźnie widocznego krzyżyka na jego szyi?

Policja aresztowała głównego sprawcę brutalnego ataku w Bad Oeynhausen i początkowo ukrywała jego narodowość – jak zwykle w takich przypadkach. Według BILD jest to jednak 18-letni Syryjczyk, który mieszkał w domu dla uchodźców w centrum uzdrowiska. Przyjechał do Niemiec z rodziną w 2018 roku. Był również karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Śmierć 20-letniego Philipposa T. po raz kolejny wstrząsnęła całymi Niemcami. Chłopak został zaatakowany przez grupę dziesięciu osób w Kurpark Bad Oeynhausen w Nadrenii Północnej-Westfalii wieczorem 22 czerwca i został tak poważnie ranny, że zmarł w szpitalu trzy dni później.

Philippos Tsanis opuścił przyjęcie maturalne swojej siostry w Kaiserpalais w miejskim Kurpark około 1:30 w nocy. Trzej młodzi mężczyźni zostali następnie wciągnięci w “kłótnię” przez dziesięcioosobową grupę. Tło nie zostało jeszcze ustalone. Jednak Philippos został “nagle” i “czołowo” zaatakowany przez głównego podejrzanego. Atak z zaskoczenia spowodował, że upadł do tyłu i uderzył tyłem głowy o podłogę.

Niemiecka elita polityczna w odwróceniu sprawca-ofiara

Niemiecka elita polityczna po raz kolejny próbuje swoich sił w odwracaniu sprawca-ofiara: na przykład chrześcijańsko-demokratyczny burmistrz Bad Oeynhausen, Lars Bökenkröger, określił jako odrażające, że brutalna zbrodnia została wykorzystana przez “pewne siły” do celów politycznych podczas nabożeństwa upamiętniającego ofiarę. Miał na myśli przewodniczącą AfD Alice Weidel, która powiedziała:

“Przemoc migrantów stała się straszną nową normalnością, a my nie możemy i nie wolno nam akceptować tej normalności”.

***

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

______________________________________

„KATAKLYPSE NOW: 100 Jahre Untergang des Abendlandes (Spengler) Dekonstruktion der Political Correctness.“

Das Buch ist für “UME”-Leser direkt bei Elmar Forster postalisch (inkl. Widmung) zum Preis von 24,50 EUR (inkl. Porto und persönlicher Widmung) unter <ungarn_buch@yahoo.com> bestellbar.

 

Unser Ungarn-Korrespondent Elmar Forster, seit 1992 Auslandsösterreicher in Ungarn, verteidigt in seinem Buch „Ungarn Freiheit und Liebe – Plädoyer für eine verleumdete Nation und ihren Kampf um Wahrheit“  seine Wahlheimat gegen die westlichen Verleumdungskampagnen. Der amazon-Bestseller ist für “UME”-Leser zum Preis von 17,80.- (inklusive Postzustellung und persönlicher Widmung) direkt beim Autor bestellbar unter <ungarn_buch@yahoo.

 UNSER MITTELEUROPA erscheint ohne lästige und automatisierte Werbung innerhalb der Artikel, die teilweise das Lesen erschwert. Falls Sie das zu schätzen wissen, sind wir für eine Unterstützung unseres Projektes dankbar.Details zu Spenden (PayPal oder Banküberweisung) hier.


 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here