Startseite Polen Terror w Mannheim: policjant ginie po ataku islamskiego nożownika

Terror w Mannheim: policjant ginie po ataku islamskiego nożownika

0
Terror w Mannheim: policjant ginie po ataku islamskiego nożownika

Nie żyje policjant, który został poważnie ranny w ataku nożownika na rynku w Mannheim. Zostało to ogłoszone przez prokuraturę w Karlsruhe, komendę policji w Mannheim i Państwowy Urząd Dochodzeń Kryminalnych w niedzielę wieczorem.

Sześciu mężczyzn, w tym 29-letni policjant, który zmarł, zostało rannych w ataku w piątek rano na rynku w centrum miasta podczas wydarzenia zorganizowanego przez ruch Pax Europa (BPE), który jest krytyczny wobec islamizmu. Wśród rannych był członek zarządu BPE Michael Stürzenberger.

Nożownik kilkakrotnie ugodził policjanta w głowę. UNSER-MITTELEUROPA donosi (wraz z nagraniem wideo z ataku): “Natychmiast po ataku przeszedł operację ratunkową i został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, ale zmarł z powodu poważnych obrażeń późnym popołudniem 2 czerwca”, ogłosiły władze. “Opłakujemy stratę policjanta, który oddał życie za nasze bezpieczeństwo”.

Funkcjonariusze policji musieli chronić nabożeństwo upamiętniające Młodą Alternatywę przed maszerującym lewicowym tłumem.

Lewicowcy instrumentalizują morderstwo do “walki z prawicą”

Po śmiertelnym ataku nożownika na rynku w Mannheim, Junge Alternative (JA) zorganizowała wiec w Mannheim. Jak zawsze podczas uroczystości upamiętniających ofiary przemocy ze strony imigrantów, obecny był również oddział funkcjonalnych elit, Antifa. Sponsorowani przez państwo bandyci próbowali szturmować wiec TAK, którego motto brzmiało “Remigracja zapobiegłaby tej zbrodni”, podczas gdy głośno recytowane hasła “kontrdemonstracji” brzmiały “Naziści precz!” i “Całe Mannheim nienawidzi AfD”, według Mannheimer Morgen. Jak zwykle zamieszkom “towarzyszyła” pirotechnika.

“Szeroki sojusz”, który również maszerował, obejmował obowiązkowych lewicowych dobroczyńców, w tym żylakowy szwadron “babć przeciwko prawicy”. Och, krzyczeli “naziści precz” (patrz wideo poniżej). Powszechnie wiadomo, że ci ludzie są nierealnymi marzycielami, ale nawet autor tych tekstów jest zaskoczony, że wychodzą na ulice przeciwko “prawicy” w obliczu rozlewu krwi spowodowanego przez islamistę, w tym zabójstwa policjanta.

***

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 
 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here