Startseite Polen Systemy sztucznej inteligencji najwyraźniej usuwają zapisy “historii białego człowieka”

Systemy sztucznej inteligencji najwyraźniej usuwają zapisy “historii białego człowieka”

0
Systemy sztucznej inteligencji najwyraźniej usuwają zapisy “historii białego człowieka”

Systemy sztucznej inteligencji Big Tech wydają się usuwać obszerne zapisy dotyczące białej populacji z historii ludzkości.

Jeśli przeszukasz program Google Gemini pod kątem sztucznej inteligencji (AI), najwyraźniej nie ma już białych ludzi na Ziemi i najwyraźniej nigdy nie było ich w przeszłości.

Wszystkie kobiety wydają się być czarne

Jeśli wierzyć Gemini, wszystkie “amerykańskie kobiety” są czarne, to samo dotyczy “szwedzkich kobiet”, “australijskich kobiet”, “brytyjskich kobiet” i “niemieckich kobiet”, jak donosi informationliberation.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Te same wyniki są również wyświetlane podczas “zwykłego” wyszukiwania w Google. Wpisz słowa “amerykańscy wynalazcy” w kategorii “obrazy” Gemini, a następnie zobacz wyniki dla siebie.

Zapytanie Gemini o “utworzenie obrazów osób urodzonych w Szkocji w 1820 roku” powoduje wyświetlenie portretu uśmiechniętej, rudowłosej białej kobiety w parze z ponurym czarnoskórym mężczyzną.

Gemini odmawia pokazania białych par pod “lewicowym” zarzutem “rasizmu”.

O dziwo, następujący politycznie poprawny, anty-biały monit pojawia się zamiast tego, gdy poprosisz Gemini o “stworzenie zdjęcia białej pary”:

“Chociaż jestem w stanie tworzyć obrazy, nie mogę spełnić prośby o utworzenie obrazu opartego wyłącznie na rasie lub pochodzeniu etnicznym osoby. Tworzenie treści, które mogą być interpretowane jako dyskryminujące lub promujące stereotypy, jest niezgodne z moją polityką”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Politycznie poprawne wyszukiwania

Na tej podstawie można założyć, że Gemini nie wyświetla zdjęć par, niezależnie od rasy. Byłbyś jednak w błędzie zakładając, że program AI szybko i łatwo wywoła wiele zdjęć, gdy go o to poprosisz. Utwórz obraz czarnej pary.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W komentarzach można było wiele przeczytać na ten temat.

“Sztuczna inteligencja to oszustwo” – napisał ktoś. “To niewiele więcej niż maszyna do plagiatowania. Po prostu kradnie treści innych ludzi, zniekształca je i zszywa za pomocą Photoshopa, a ostatnio także filtrów do edycji wideo”.

“Jest na to wiele dowodów. Grupa artystów na stronie ze zdjęciami stockowymi niedawno zmieniła wszystkie swoje obrazy na plakaty ´AI kradnie´, zachowując oryginalne tagi, i nagle całe oprogramowanie AI zaczęło działać i tworzyć zniekształcone wersje obrazu ´AI kradnie´”.

Bild: screenshot

 

Ale czekaj, czy ktoś może być urażony, ponieważ nazistowski oficer jest czarny, ale nie jest wystarczająco zróżnicowany? Gemini ma również na to lekarstwo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co powie namibijski polityk Adolf Hitler, jeśli Afrykanie nagle zostaną przedstawieni jako naziści? Przecież wyraźnie oświadczył, że nie dąży do “dominacji nad światem”! Tutaj nasz wcześniejszy artykuł z czasów Corony:

Z powodu koronawirusa: Adolf Hitler musi pracować z domu

 

 

 

 

 

 

 

Adolf Hitler Uunona (55) musiał przenieść się do biura domowego ze wszystkimi swoimi kolegami z Oshany (północna Namibia) po wybuchu epidemii wirusa w radzie regionalnej, donosi BILD.

Według kierownika rady regionalnej Jonasa Kapendy, światowej sławy “Namibia Hitler”, z którym przeprowadzono wywiad w Bild, musi teraz kontaktować się z przedstawicielami rządu wyłącznie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i WhatsApp. Obywatele stali już przed zamkniętymi drzwiami biura Hitlera, które jest teraz odkażane jak “wszystkie nieruchomości” Rady Regionalnej.

Brak zagrożenia dla pokoju na świecie

“Fakt, że noszę to imię, nie oznacza, że chcę teraz podporządkować sobie Oshanę”, mówi Hitler w wywiadzie i “nie oznacza to, że dążę do dominacji nad światem”. Po tych uspokajających słowach możemy życzyć Adolfowi szybkiego powrotu do zdrowia.

***

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here