Startseite Polen Hiszpania, Majorka: Przestępczy migranci zalewają Majorkę – schodzą do podziemia – popełniają przestępstwa w serii (WIDEO)

Hiszpania, Majorka: Przestępczy migranci zalewają Majorkę – schodzą do podziemia – popełniają przestępstwa w serii (WIDEO)

0
Hiszpania, Majorka: Przestępczy migranci zalewają Majorkę – schodzą do podziemia – popełniają przestępstwa w serii (WIDEO)

Amatorskie nagranie pokazuje moment, w którym łódź przewożąca nielegalnych imigrantów z Afryki Północnej ląduje na plaży i jak “ludzie szukający ochrony” natychmiast się ukrywają.

Kilka łodzi przewożących głównie przestępczych imigrantów z Afryki Północnej zacumowało niezauważenie na plaży na Majorce w samą niedzielę, gdy hiszpańska wyspa odnotowała rosnącą liczbę nowych przybyszów z Morza Śródziemnego.

Władze bezskutecznie poszukują wylądowanych łodzi

Mallorca Diario donosi, że władze nie mogły zatrzymać grupy. Siły bezpieczeństwa i Korpus aktywnie próbowały zlokalizować grupę i poprosiły o wszelkie informacje, które mogłyby doprowadzić do ich miejsca pobytu.

Łódź była tylko jedną z wielu, które przybyły na wybrzeże Majorki w ciągu weekendu. Lokalne władze donoszą, że 18 mieszkańców Afryki Północnej wylądowało również w pobliżu Pilar de la Mola na Formenterze we wczesnych godzinach porannych w niedzielę. Ci podróżni również nie zostali zatrzymani.

Organizacje pozarządowe zajmujące się handlem ludźmi również są aktywnie zaangażowane

Ponadto, krótko po godzinie 23:00 tego samego dnia, kolejne 22 osoby pochodzenia północnoafrykańskiego zostały zabrane przez holowniki organizacji pozarządowych około 20 mil na południowy wschód od wyspy. Zostały one przewiezione do Cabrera, gdzie Guardia Civil udokumentowała ich przybycie.

W ubiegłym roku na hiszpańskim archipelagu zarejestrowano łącznie 2 278 migrantów na 128 łodziach.

Eksplozja przestępczości

Jak donosi rmx.news  w zeszłym miesiącu, José María Manso, wieloletni główny inspektor brygady imigracyjnej policji krajowej na Majorce, oświadczył, że zdecydowana większość migrantów ubiegających się o azyl przybywających na wyspę regularnie popełnia przestępstwa i twierdzi, że deportacja ich jest niemożliwa.

Według heimatkurier.at, policja nie ma prawie żadnych środków do radzenia sobie z przestępstwami takimi jak kradzieże, włamania i podobne przestępstwa. Algierscy przestępcy są w szczególności chronieni przez biurokratyczne przeszkody. Kraj nie przyjmuje z powrotem żadnych przestępców. Odkąd Madryt uznał suwerenność Maroka w konflikcie o Saharę Zachodnią, Algieria zerwała stosunki dyplomatyczne. Ta okoliczność i luźna sytuacja prawna oznaczają, że Algierczycy są (lub muszą być) zatrzymywani przez policję na krótkie okresy, a następnie zwalniani. W rezultacie przestępczość na wyspie dosłownie eksploduje.

Miękki wymiar sprawiedliwości sprzyja działalności przestępczej

Niskie kary za przestępstwa kryminalne stanowią dodatkową motywację dla osób poszukujących ochrony do rozwijania swojego potencjału. Niemniej jednak, władze i obywatele mówią tylko o otwartym sekrecie importowanej przestępczości za zamkniętymi drzwiami. Kto chciałby zostać nazwany “rasistą”, “ksenofobem” czy nawet “nazistą”?

***

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here