Startseite Polen Wiedeń: X-ty gwałt w żargonie konsternacji

Wiedeń: X-ty gwałt w żargonie konsternacji

0
Wiedeń: X-ty gwałt w żargonie konsternacji

Kolejny gwałt odnotowano w 4. dzielnicy Wiednia, w centrum miasta:

41-letnia kobieta wracała do domu z pracy około godziny 3:00, kiedy nieznajomy mężczyzna nagle wepchnął ją do garażu na osiedlu mieszkaniowym i zgwałcił. Wołanie o pomoc zwróciło uwagę sąsiadów na kobietę, po czym sprawca uciekł – jak poinformował rzecznik policji Haßlinger.

Opis sprawcy bez pochodzenia

“Szczupły mężczyzna o wzroście około 175-180 cm, ubrany w ciemne lub czarne spodnie i ciemną lub czarną bluzę z kapturem, a także czarne buty sportowe z grubymi białymi podeszwami w momencie popełnienia przestępstwa. Nieznany mężczyzna miał przy sobie białą plastikową torbę”. (oe24)

Istnieją również nagrania wideo z okolic miejsca zbrodni. Oczywiście nie ma to już zbyt odstraszającego wpływu na gwałcicieli: W zdecydowanej większości takich przypadków sprawcy są wypuszczani na wolności.

Oczywiście nie może zabraknąć zwykłego “ograniczania szkód” w sensie terapii traumatycznej dla ofiar:

“Wiedeńska policja jest punktem kontaktowym dla osób, które są … ofiarami przemocy. Pod policyjny numer alarmowy 133 można zadzwonić w każdej chwili. Wydział prewencji kryminalnej wiedeńskiego Urzędu Dochodzeń Kryminalnych oferuje również osobiste doradztwo pod numerem infolinii 0800/216346. Dalsze kontakty: Infolinia dla kobiet: 0800/222-555 – Centrum ochrony przed przemocą: 0800/700-217 – Numer alarmowy dla ofiar: 0800/112-112 – Numer alarmowy Stowarzyszenia Wiedeńskich Schronisk dla Kobiet: 05-77-22”.

Tylko woli usunięcia przyczyn tekiego rozwoju nie widać i w najbliższej przyszłości widać nie będzie, ponieważ czerwono-zielone, lewicowe władze Wiednia nie są tym zatnteresowane. Najważniejszą dyrektywą jest sprowadzać nadal jak najwięcej islamskich migrantów, ażeby Austria i cała Europa została zalana obcą, muzułmańską „kulturą” i przez to Europa, jaką ynamy przestała istnieś. Nie mniej, nie więcej.

***

 

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here