Startseite Polen Wiedeń: Kolejna 14-latka znaleziona martwa w mieszkaniu socjalnym Afgańczyka

Wiedeń: Kolejna 14-latka znaleziona martwa w mieszkaniu socjalnym Afgańczyka

0
Wiedeń: Kolejna 14-latka znaleziona martwa w mieszkaniu socjalnym Afgańczyka

Horror gwałtów w gościnnym Wiedniu nie daje spokoju, ani nie wydaje się niepokoić czerwono-zielonych elit politycznych austriackiej stolicy. Jak dotąd nikt z ich szeregów nie skomentował dwóch ostatnich aktów szaleństwa (potrójnego morderstwa prostytutek przez Afgańczyka ubiegającego się o azyl i wielokrotnych gwałtów zbiorowych dokonanych przez wielokulturowy gang młodzieżowy).

Teraz mówi się, że kolejna 14-letnia dziewczynka z Dolnej Austrii została odurzona i wykorzystana przez 26-letniego Afgańczyka – znaleziono ją martwą w mieszkaniu odrzuconego azylanta.

Uważa się, że mężczyzna zwabił dziewczynkę narkotykami do swojego mieszkania w bloku komunalnym, wynajmowanym tanio przez miasto Wiedeń osobom z ubogich klas społecznych. Mówi się, że dziewczyna zmarła z powodu przedawkowania narkotyków w trakcie lub po tym, jak Afgańczyk i domniemany diler uprawiali z nią seks.

Jak to często bywa, twierdzi on, że seks był dobrowolny: Według niego poznał ją zaledwie “trzy do czterech dni” po tym, jak rzekomo podeszła do niego na ulicy po narkotyki. W pewnym momencie pojawiła się pod jego drzwiami o pierwszej w nocy naćpana… (oe24,)

***

                                                             

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here