Startseite Polen Soros Junior organizuje uroczystą kolację w Monachium – Ursula v.d.L wygłasza przemówienie

Soros Junior organizuje uroczystą kolację w Monachium – Ursula v.d.L wygłasza przemówienie

0
Soros Junior organizuje uroczystą kolację w Monachium – Ursula v.d.L wygłasza przemówienie

Potężna organizacja pozarządowa poplecznika Głębokiego Państwa, „Open Society“ (“Społeczeństwo Otwarte”) Sorosa, uhonorowała się, wydając uroczystą kolację w Monachium. O tym, w jakim stopniu Soros zinfiltrował elity UE, świadczy fakt, że kilku polityków przedstawiło się spadkobiercy Sorosa, gdy ten przebywał na Niemczech.

Von der Leyen siedzi obok Alexa Sorosa

Alex Soros, syn George’a Sorosa, który niedawno przejął organizacje Sorosa, był obecny na wspólnej kolacji “Fundacji Społeczeństwa Otwartego” i “Europejskiej Rady Spraw Zagranicznych” (ECFR) podczas Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa w dniu 19 lutego. Z dumą opublikował zdjęcia z tego wydarzenia na Instagramie w dniu 19 lutego.

Fakt, że Ursula von der Leyen, na przykład, otworzyła kolację przemówieniem, pokazuje, jak bardzo elity UE podlizują się klanowi Sorosa. W spotkaniu wzięli również udział były premier Holandii Mark Rutte, premier Albanii Edi Rama, premier Danii Mette Frederiksen i demokratyczny senator Chris Coons.

Von der Leyen siedziała tuż obok Alexa Sorosa. Alex Soros uhonorował jej obecność w ten sposób:

“Jestem zaszczycony mogąc być gospodarzem tegorocznej wspólnej kolacji Open Society Foundations, ECFR i Monachijskiej Konferencji Polityki Bezpieczeństwa. Ursula von der Leyen wygłosiła wspaniałą mowę inauguracyjną. Dziękujemy przywódcom rządu USA, senatorom i pracownikom za dołączenie do nas”.

W międzyczasie – demokratycznie niezalegalizowana – organizacja pozarządowa świętuje podporządkowanie władzy europejskich elit politycznych w całkowicie nieskrępowany i prowokacyjny sposób.

“ECFR” jako podorganizacja Sorosa

ECFR została założona w 2007 roku przez Marka Leonarda, autora Project Syndicate, który jest zarządzany bezpośrednio przez Fundację Społeczeństwa Otwartego George’a Sorosa („Open Society Foundation“). Ta ostatnia współfinansowała ECFR, która ma siedzibę w Berlinie i biura w sześciu innych europejskich stolicach (Londynie, Madrycie, Paryżu, Rzymie, Sofii i Warszawie), od momentu jej powstania.

Węgry jako główny wróg

Zakres, w jakim głębokie międzynarodowe państwo nadal odnosi się do Węgier, jest oczywisty:

Rada „ECFR“ składa się z dziewięciu węgierskich członków: George i Alexander Soros, lewicowy były premier Gordon Bajnai, socjolog Tibor Dessewffy (właściciel DatData, firmy powiązanej z Bajnai), żona socjalistycznego premiera Gyurcsany’ego, Klára Dobrev, członkini Forum Demokratycznego UE, Péter Kalotai, zastępca dyrektora Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju, Dávid Korányi, przewodniczący Akcji na rzecz Demokracji oraz Gergely Karácsony, zielony burmistrz Budapesztu. Ponadto: Tamás Meszerics, wykładowca na należącym do Sorosa Uniwersytecie Środkowoeuropejskim i lewicowy poseł do PE z ramienia LMP, a także Anita Orbán, szefowa ds. relacji zewnętrznych w Vodafone Hungary.

Prywatny obywatel Alex Soros również doskonale wpisuje się w lewacki obraz.

Alex Soros ze swoim nieodłącznym kochankiem Maxwellem Osborne’em

***

                                                             

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here