Startseite Polen 3 prostytutki zasztyletowane przez Afgańczyków w “najbardziej przyjaznym do życia” “Welcome-City” w Wiedniu

3 prostytutki zasztyletowane przez Afgańczyków w “najbardziej przyjaznym do życia” “Welcome-City” w Wiedniu

0
3 prostytutki zasztyletowane przez Afgańczyków w “najbardziej przyjaznym do życia” “Welcome-City” w Wiedniu

W piątek wieczorem około godziny 21:00 trzy kobiety zostały znalezione martwe w domu publicznym w Wiedniu – jak poinformował rzecznik policji powołując się na “Reuters”. Wszystkie ofiary zostały zadźgane na śmierć.

Dom publiczny znajduje się w popularnym miejscu spotkań towarzyskich, 20. dzielnicy Wiednia. Według doniesień, tylko trzy ofiary znajdowały się w domu w momencie morderstwa. Oficjalnie nie ujawniono ani ich narodowości, ani wieku. Jednak według “Bild” mówi się, że są pochodzenia azjatyckiego.

Policja aresztowała już podejrzanego sprawcę, 27-letniego mężczyznę. Znaleziono przy nim również narzędzie zbrodni – nóż. Mężczyzna został znaleziony krwawiący w parku w pobliżu miejsca zbrodni, więc po aresztowaniu został również zabrany do szpitala.

Według “Krone”sprawcą jest 27-letni azylant z Afganistanu, który złożył wniosek o azyl w 2022 roku. Mówi się, że zachowywał się niezwykle agresywnie podczas aresztowania i musiał zostać zatrzymany za pomocą paralizatora (oe24). “Oe24” opublikował również jego rzekomy profil na Instagramie.

Lewicowa fałszywa propaganda o “najbardziej przyjaznym do życia wielokulturowym mieście uchodźców”

Stopień, w jakim rzeczywistość życia w “najbardziej przyjaznym do życia mieście na świecie” różni się od lewicowej propagandy publikowanej przez wiedeński ratusz, można zobaczyć w oświadczeniu socjalistycznego burmistrza Wiednia Michaela Ludwiga:

“Wiedeń jest sprawnie funkcjonującym miastem, które jest dobrze przygotowane na przyszłość dzięki obranemu kursowi politycznemu. Wszyscy korzystają z wysokiej jakości życia, dużego bezpieczeństwa i dobrej infrastruktury. To zasługa wszystkich, którzy codziennie pracują dla tego miasta”. (wien.gv)

Stopień, w jakim propaganda powitalna przeniknęła również do polityki kobiecej, pokazuje fakt, że lewicowo-zieloni austriaccy politycy, tacy jak minister środowiska Gewessler, ronią łzy w celach reklamowych, gdy zabójstwa kobiet są popełniane przez sprawców rodzimych (oe24). Jednak liczne wielokulturowe morderstwa kobiet są najwyraźniej bagatelizowane.

***

                                                             

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here