Startseite Polen Norweski urząd statystyczny burzy religię klimatyczną ustaleniami dotyczącymi CO₂

Norweski urząd statystyczny burzy religię klimatyczną ustaleniami dotyczącymi CO₂

0
Norweski urząd statystyczny burzy religię klimatyczną ustaleniami dotyczącymi CO₂

Fanatycy klimatu twierdzą, że temperatury rosną z powodu emisji gazów cieplarnianych spowodowanych przez człowieka, w szczególności CO₂. Dlatego przemysł, gospodarka i wszystkie dziedziny życia wymagają restrukturyzacji.

Dane z 200 lat monitorowania temperatury

Oficjalni norwescy statystycy obalają teraz tę teorię. Przeanalizowali oni temperatury i emisje CO₂ w ciągu ostatnich 200 lat. “Używając argumentów teoretycznych i testów statystycznych”, doszli do wniosku, że

„Wpływ emisji CO₂ spowodowanych przez człowieka nie wydaje się być wystarczająco silny, aby wyjaśnić systematyczne zmiany wahań temperatury w ciągu ostatnich 200 lat”.

Wysoce złożone korelacje

Statystycy dowodzą, że “serie temperatur z ostatnich 200 lat wykazują długie cykle i trend wzrostowy”. I dalej: “Nawet jeśli okaże się, że temperatury w ostatnich latach systematycznie odbiegały od wahań we wcześniejszych okresach, określenie ilościowe, jak duża część tej zmiany wynika z emisji CO₂, jest nadal złożonym wyzwaniem”.

Wynika to z faktu, że istnieją również inne “możliwe źródła wahań temperatury”, takie jak wpływ prądów oceanicznych, tworzenie się chmur i zdolność oceanów do magazynowania CO₂. “Wahania pola magnetycznego Słońca” i orbity Ziemi, oś Ziemi i orbity planet Jowisza, Saturna, Neptuna i Urana również wpływają na klimat na Ziemi.

Inne badania z podobnymi wynikami

Dochodzą do wniosku, że “standardowe modele klimatyczne (czyli alarmistyczne scenariusze zagłady) są obalane przez dane szeregów czasowych dotyczące globalnych temperatur”. Badanie z Harvardu i Cambridge z 2002 roku potwierdza te wyniki.

Artykuł po raz pierwszy pojawił się na unzensuriert.de

 

***

 

                                                             

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here